Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Garden Drain | Hoekstuk | Cortenstaal | 15x6,5x10,4 cm
| Artikelnummer | 3041 |
| Prijs per Stuk | € 57,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Hoogte | 10,4 cm |
| Gewicht | 2.28 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Garden Drain | Hoekstuk | Cortenstaal | 15x6,5x10,4 cm
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 3041 |
| Collectie | Afwatering |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 6.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



