Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Afdekkap met sponning | Douglas | Onbehandeld | 180x8,5x4,2 cm
| Artikelnummer | 3154 |
| Prijs per Stuk | € 11,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| Hoogte | 4,2 cm |
| Gewicht | 3.53 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Afdekkap met sponning | Douglas | Onbehandeld | 180x8,5x4,2 cm
|
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 3154 |
| Collectie | Afdeklatten/kappen |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Grenen geschaafde afdekkap met sponning (6,2 cm) 3,5 x 8,5 x 180 cm tbv rechtscherm, zwart gedompeld
8,95
Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 54 Stuk
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



