Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Betonstraatsteen 8 cm oud bussum komo
| Artikelnummer | 19788 |
| Prijs per stuk | € 0,90 |
| Minimale afname | 36 stuk |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 10,5 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 3.95 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Betonstraatsteen 8 cm oud bussum komo
|
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 19788 |
| Collectie | Betonklinkers |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 10.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project




33,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 7.68 m²


49,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 8.2352941176471 m2


0,90
stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 360 stuk




30,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 10.077984403119 m2
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



