Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Longstone opritsteen 7 cm grijs/zwart
| Artikelnummer | 7153 |
| Prijs per m2 | € 30,95 |
| Minimale afname | 0.79 m2 |
| Lengte | 31,5 cm |
| Breedte | 10,5 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Gewicht | 157.196 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Longstone opritsteen 7 cm grijs/zwart
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 7153 |
| Collectie | Betonklinkers |
| Lengte | 31.5 cm |
| Breedte | 10.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project




29,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 10 m2


0,90
stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 360 stuk




30,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 6.4748201438849 m²
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



