Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Patio brick 8 cm black TOP komo
| Artikelnummer | 19915 |
| Prijs per st | € 1,04 |
| Minimale afname | 36 st |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 10,5 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 3.95 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Patio brick 8 cm black TOP komo
|
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 19915 |
| Collectie | Betonklinkers |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 10.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project




30,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 10.077984403119 m2




26,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 10.285714285714 m²




34,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 8.16 m2



34,95
m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 8.16 m2
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen
