Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Schellevis Oudhollands Crème Tegel 200x100x10
| Artikelnummer | 42131 |
| Prijs per Stuk | € 289,95 |
| Minimale afname | 3 Stuk |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 470 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Schellevis Oudhollands Crème Tegel 200x100x10
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 42131 |
| Collectie | Oud Hollands |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 200 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project



59,95
per m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 10 m²




56,95
per m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 10 m²




89,95
per m²
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 7 m²
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



