Regenwater-afvoerbeugel, verzinkt 13,7 x 11,0 x 13,7 cm
| Artikelnummer | 22956 |
| Prijs per Stuk | € 4,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 13,7 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 13,7 cm |
| Gewicht | 4.65 kg |
Product omschrijving
Verzinkte regenwater-afvoerbeugel.
Specificaties
| Artikelnummer | 22956 |
| Collectie | Dakgoten |
| Lengte | 13.7 cm |
| Breedte | 11 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



