Jumbodeur geschaafd naaldhout 15 mm op verstelbaar frame 100 x 195 cm, geïmpregneerd en zwart gespoten
| Artikelnummer | 40343 |
| Prijs per Stuk | € 268,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 5,2 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Gewicht | 43 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Planken 1,5x14 cm. Zwart gespoten naaldhout planken op verstelbaar stalen deurframe. Met uitgefreesd slotgat.
Exclusief hang- en sluitwerk.
Exclusief hang- en sluitwerk.
Specificaties
| Artikelnummer | 40343 |
| Collectie | Deuren |
| Lengte | 5.2 cm |
| Breedte | 100 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



