RVS luxe deurbeslagset zwart gecoat SKG keurmerk met slotkast, cilinder, slot en duimen
| Artikelnummer | 23708 |
| Prijs per Stuk | € 119,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Gewicht | 32.7 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Hoogwaardige klinkset, volledig RVS beslag. Met SKG** keurmerk. Inclusief slotkast, cilinder, slot en duimen.
Specificaties
| Artikelnummer | 23708 |
| Collectie | Deuren |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 13 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



