RVS luxe deurbeslagset SKG keurmerk met slotkast, cilinder, slot en duimen
| Artikelnummer | 23691 |
| Prijs per Stuk | € 116,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Gewicht | 32.7 kg |
Product omschrijving
Hoogwaardige klinkset, volledig RVS beslag. Met SKG** keurmerk. Inclusief slotkast, cilinder, slot en duimen.
Specificaties
| Artikelnummer | 23691 |
| Collectie | Deuren |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 13 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



