Vuren tuindeur Elan Excellent verticaal op verstelbaar stalen frame, 99 x 190 cm, groen geïmpregneerd
| Artikelnummer | 24310 |
| Prijs per Stuk | € 254,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 5,2 cm |
| Breedte | 99 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Gewicht | 43 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
De Elan deur heeft een verfijnde vormgeving met aan 2 zijden latten met ca. 1 cm tussenruimte. Linksdraaiend.
Exclusief hang- en sluitwerk.
Exclusief hang- en sluitwerk.
Specificaties
| Artikelnummer | 24310 |
| Collectie | Deuren |
| Lengte | 5.2 cm |
| Breedte | 99 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



