Zweeds rabat douglas enkelzijdige wand C, tbv dubbele deur, 278,5 x 224 cm, onbehandeld
| Artikelnummer | 31185 |
| Prijs per Stuk | € 408,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 278,5 cm |
| Hoogte | 224 cm |
| Gewicht | 32.7 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Enkelzijdige wand gemaakt van Zweeds Rabat planken 1,5-3 x 19,5 cm. Werkende breedte 18 cm. Inclusief regelwerk 4 x 6 cm. Bij deze wand wordt een stelkozijn meegeleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 31185 |
| Collectie | Deuren |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 278.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen


