Industriële glaspui C, zwart gecoat aluminium raamwerk, 278,5 x 224 cm
| Artikelnummer | 23489 |
| Prijs per Stuk | € 2.104,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 5,3 cm |
| Breedte | 278,5 cm |
| Hoogte | 224 cm |
Product omschrijving
Helemaal de trend van dit moment! Deze glaspui is gemaakt van een zwart gecoat aluminium raamwerk. De industriële glaspui is 224 cm hoog en beschikbaar in 5 breedtematen.
Specificaties:
Specificaties:
- Standaard breedtematen
- 6 mm dik gelaagd glas
- Zwart gecoat framewerk (RAL 9005)
- Hoogte 224 cm
- De horizontale spijlen kunnen op elke gewenste hoogte worden bevestigd, of eventueel worden weggelaten.
Specificaties
| Artikelnummer | 23489 |
| Collectie | Ramen |
| Lengte | 5.3 cm |
| Breedte | 278.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



