Enkelzijdige wand C met Thermo Triple profiel, ayous, hoogte 224 cm
| Artikelnummer | 24930 |
| Prijs per Stuk | € 1.026,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 9,4 cm |
| Breedte | 278,5 cm |
| Hoogte | 224 cm |
Product omschrijving
Enkelzijdige wand gemaakt van Thermovision ayous triple profielen 2,4x14 cm. Werkende breedte 13,2 cm. Op een frame van douglas regelwerk. Inclusief bevestigingsmaterialen en handleiding.
Kant- en klare wand, er is geen zaagwerk nodig.
Kant- en klare wand, er is geen zaagwerk nodig.
Specificaties
| Artikelnummer | 24930 |
| Collectie | Wanden |
| Lengte | 9.4 cm |
| Breedte | 278.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



