Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Set planken voor wand B met Thermo Triple profiel, ayous, hoogte 224 cm
| Artikelnummer | 24929 |
| Prijs per Stuk | € 757,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 2,4 cm |
| Breedte | 228,5 cm |
| Hoogte | 224 cm |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Set planken voor wand B met Thermo Triple profiel, ayous, hoogte 224 cm
|
Product omschrijving
Plankenset t.b.v. afwerking van de binnenzijde. Thermovision ayous triple profielen 2,4x14 cm. Werkende breedte 13,2 cm.
Specificaties
| Artikelnummer | 24929 |
| Collectie | Wanden |
| Lengte | 2.4 cm |
| Breedte | 228.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



