Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Zweeds rabat douglas enkelzijdige wand B, 228,5 x 224 cm, onbehandeld
| Artikelnummer | 22925 |
| Prijs per Stuk | € 376,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 228,5 cm |
| Hoogte | 224 cm |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Zweeds rabat douglas enkelzijdige wand B, 228,5 x 224 cm, onbehandeld
|
Product omschrijving
Enkelzijdige wand gemaakt van Zweeds Rabat planken 1,5-3 x 19,5 cm. Werkende breedte 18 cm. Inclusief regelwerk 4 x 6 cm.
Specificaties
| Artikelnummer | 22925 |
| Collectie | Wanden |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 228.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



