Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Borderpaneel flex 220x42
| Artikelnummer | 1455 |
| Prijs per Stuk | € 179,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 3,5 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 6.11 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Borderpaneel flex 220x42
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 1455 |
| Collectie | Kantopsluitingen |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project


54,95
per st
Wees er MEGA snel bij
Aantal per pak : 10 st


78,95
per Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 1 Stuk


72,95
per Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 1 Stuk


204,95
per Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 1 Stuk

Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



