Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Betonband 6x30x100 grijs
| Artikelnummer | 7014 |
| Prijs per st | € 7,95 |
| Minimale afname | 1 st |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 39.5 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Betonband 6x30x100 grijs
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 7014 |
| Collectie | Beton opsluitbanden |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project


5,95
per st
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 80 st
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



