Opsluitband 6x20x100 cm vb Antraciet
| Artikelnummer | 87 |
| Prijs per st | € 4,90 |
| Minimale afname | 1 st |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 25.8 kg |
| Voorraad | 123 Stuks |
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 87 |
| Collectie | Beton opsluitbanden |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 20 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



