Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Hoekstuk voor U-profiel gelijkzijdig 6cm
| Artikelnummer | 39907 |
| Prijs per Stuk | € 10,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 4,57 cm |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Gewicht | 0.24 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Hoekstuk voor U-profiel gelijkzijdig 6cm
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 39907 |
| Collectie | Kantopsluitingen |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 4.57 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



