Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Linea 15x15x30 cm antraciet
| Artikelnummer | 7000 |
| Prijs per st | € 5,45 |
| Minimale afname | 16 st |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 16 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Linea 15x15x30 cm antraciet
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 7000 |
| Collectie | Stapelblokken |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 15 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project




9,95
per st
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 48 st




10,95
per Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 80 Stuk
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



