Linea 15x15x80 cm antraciet
| Artikelnummer | 7029 |
| Prijs per st | € 9,95 |
| Minimale afname | 8 st |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 42.66 kg |
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 7029 |
| Collectie | Stapelblokken |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 15 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



















