Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Wallblock New 15x15x60 Zeeuws Bont
| Artikelnummer | 41915 |
| Prijs per Stuk | € 5,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 29 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Wallblock New 15x15x60 Zeeuws Bont
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 41915 |
| Collectie | Stapelblokken |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 15 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project




3,95
Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 160 Stuk




14,95
Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 32 Stuk




3,95
Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 80 Stuk




7,95
Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 48 Stuk
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



