Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Wallblock Split 10x10x40 Brons
| Artikelnummer | 41792 |
| Prijs per Stuk | € 3,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 8.6 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Wallblock Split 10x10x40 Brons
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 41792 |
| Collectie | Stapelblokken |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 10 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project




14,95
per Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 32 Stuk


4,95
per st
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 126 st
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



