Gaaspaneel met maas 15 x 15 cm stekloos, verzinkte draad, 180 x 180 cm
| Artikelnummer | 40307 |
| Prijs per Stuk | € 18,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 0,4 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 180 cm |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Gaaspaneel met een maaswijdte van 15x15 cm en verzinkt draad met een doorsnede van ø 3,8 mm.
Specificaties
| Artikelnummer | 40307 |
| Collectie | Steenkorven |
| Lengte | 0.4 cm |
| Breedte | 180 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen
