Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Gebintschroef 8 x 200 mm, geelverzinkt inclusief T40 bitje, doos à 25 st
| Artikelnummer | 23260 |
| Prijs per Stuk | € 48,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 0,8 cm |
| Hoogte | 0,8 cm |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Gebintschroef 8 x 200 mm, geelverzinkt inclusief T40 bitje, doos à 25 st
|
Product omschrijving
Doosje à 25 stuks, inclusief bit torx. Geel verzinkt.
Specificaties
| Artikelnummer | 23260 |
| Collectie | Schroeven & Beslag |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 0.8 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



