Montagekit tbv betonnen afdekkap, polymeer
| Artikelnummer | 23235 |
| Prijs per Stuk | € 15,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 23 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 4 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Met de montagekit kunt u de betonnen afdekkap aan de schutting monteren.
Specificaties
| Artikelnummer | 23235 |
| Collectie | Afdeklatten/kappen |
| Lengte | 23 cm |
| Breedte | 5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen
