Duim 16 mm tbv poort, per 2 stuks
| Artikelnummer | 23066 |
| Prijs per Stuk | € 5,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Voorraad | 29 Stuks |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Ten behoeve van deuren en poorten. Rond 16 mm, per 2 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 23066 |
| Collectie | Poorten |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 4 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen








