Betonpaal glad met diamantkop 10 x 10 x 310 cm, antraciet ongecoat, tussenpaal tbv 2 betonplaten
| Artikelnummer | 23088 |
| Prijs per Stuk | € 77,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 310 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Voorraad | 13 Stuks |
Product omschrijving
Onze gladde betonpalen zijn verkrijgbaar in verschillende lengtes en hebben een mooie, strakke uitstraling.
De betonpalen met een lengte van 310 cm zijn ten behoeve van 2 betonplaten. Te gebruiken voor zowel rechte als toogschermen .
Onderdeel van betonsysteem 1 - Glad beton.
De betonpalen met een lengte van 310 cm zijn ten behoeve van 2 betonplaten. Te gebruiken voor zowel rechte als toogschermen .
Onderdeel van betonsysteem 1 - Glad beton.
Specificaties
| Artikelnummer | 23088 |
| Collectie | Schuttingpalen |
| Lengte | 310 cm |
| Breedte | 10 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



