Betonpaal met sleuf en platte kop tbv schutting 11,5 x 11,5 x 277 cm, antraciet hoekpaal, gecoat
| Artikelnummer | 22517 |
| Prijs per Stuk | € 89,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 277 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
Product omschrijving
Betowood betonpalen antraciet met sponning en platte kop zijn te combineren met douglas, grenen of vuren blokhutprofielen van 2,8 cm dikte. Ook kunt u kiezen voor een scherm tussen de staanders. Geen bevestigingsmateriaal nodig en geen tussenruimte tussen scherm en betonpalen.
De voordelen van gecoat beton zijn:
Onderdeel van betonsysteem 6 - Glad beton met sleuf t.b.v. stapelprofielscherm
De voordelen van gecoat beton zijn:
- Een fraaiere uitstraling.
- Sterk verminderde vorming van alg en schimmel.
- Betoncoating vermindert het ontstaan van kalkuitbloei aanzienlijk.
- Betoncoating beschermd tegen overige gevolgen van weersinvloeden en UV straling.
Onderdeel van betonsysteem 6 - Glad beton met sleuf t.b.v. stapelprofielscherm
Specificaties
| Artikelnummer | 22517 |
| Collectie | Schuttingpalen |
| Lengte | 277 cm |
| Breedte | 11.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen






