Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Vuren ventilatielat tbv wandbekleding, 2,1 x 4,5 x 250 cm, groen geïmpregneerd
| Artikelnummer | 40561 |
| Prijs per Stuk | € 8,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 250 cm |
| Breedte | 4,5 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Vuren ventilatielat tbv wandbekleding, 2,1 x 4,5 x 250 cm, groen geïmpregneerd
|
Product omschrijving
Houten achterlat voor wandbekleding. Met een enkele achterlat creëert u toch een geventileerde spouw.
Specificaties
| Artikelnummer | 40561 |
| Collectie | Wandbekleding |
| Lengte | 250 cm |
| Breedte | 4.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



