Zitbank Milo Excellent, 45 x 39 x 170 cm
| Artikelnummer | 22643 |
| Prijs per Stuk | € 176,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 39 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 671.29 kg |
Product omschrijving
De combinatie van douglashout met het antraciet kleurige beton is uniek en staat als een huis. Strakke, zeer solide bank met zitting gemaakt van 2 douglas balken 5,8x19 cm en antracietkleurige betonnen zijkanten met een dikte van 7 cm.
Specificaties
| Artikelnummer | 22643 |
| Collectie | Banken en Tafels |
| Lengte | 39 cm |
| Breedte | 170 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen







