Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Canadian Slate Zwart 10-20mm 25kg
| Artikelnummer | 41911 |
| Prijs per Stuk | € 10,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 13 cm |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 25 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Canadian Slate Zwart 10-20mm 25kg
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 41911 |
| Collectie | Split |
| Lengte | 13 cm |
| Breedte | 42 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project



126,95
per Minibag (0,5 m³)
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 1 Minibag (0,5 m³)
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



