Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
TimberTeck EgdeLoc bevestigingsclips (175 clips+schroef) 5mm
| Artikelnummer | 42274 |
| Prijs per Stuk | € 123,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 2 kg |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
TimberTeck EgdeLoc bevestigingsclips (175 clips+schroef) 5mm
|
Product omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 42274 |
| Collectie | Accessoire en Toebehoren |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project




59,95
per st
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 1 st


169,95
per Stuk
MEGA snel besteld, binnen 5 dagen bij jou
Aantal per pak : 5 Stuk
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



