Douglas stelkozijn universeel tbv enkele of dubbele deur, onbehandeld
| Artikelnummer | 22980 |
| Prijs per Stuk | € 114,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 235 cm |
| Hoogte | 270 cm |
| Gewicht | 32.7 kg |
Product omschrijving
Een stelkozijn zorgt voor een mooie aansluiting op een wand. Toe te passen op al onze deuren. Bestaat uit 1 horizontale en 2 verticale profielplanken 2x14 cm.
Specificaties
| Artikelnummer | 22980 |
| Collectie | Deuren |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 235 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen





