Jumbodeur met slotgat, geschaafd vuren 15 mm op verstelbaar stalen frame 100 x 200 cm, recht verticaal
| Artikelnummer | 23195 |
| Prijs per Stuk | € 194,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Gewicht | 43 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
De Jumbo planken zijn RVS geschroefd op een verstelbaar stalen deurframe met uitgefreesd slotgat. Planken 1,5x14 cm.
Exclusief hang- en sluitwerk.
Exclusief hang- en sluitwerk.
Specificaties
| Artikelnummer | 23195 |
| Collectie | Deuren |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 100 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



