NewTechWood HKC co-extrusie hoekprofiel castellation tbv wand bekleding, 7 x 8 x 300 cm, Teak
| Artikelnummer | 24921 |
| Prijs per Stuk | € 69,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 8,1 cm |
| Hoogte | 7,5 cm |
Product omschrijving
Eind en Hoekprofielen zijn belangrijk voor het mooi afwerken van uw wand of gevel. De NewTechWood houtkunststof composiet profielen zijn voorzien van een extra co-extrusie beschermlaag (Ultrashield), waardoor ze kleurvast en vlekbestendig zijn in precies dezelfde kleur als de wand of gevel. Door het meerkleurige effect in de toplaag geniet u van de natuurlijke uitstraling van hout, zonder het onderhoud ervan. Kijk voor de montagehandleiding op newtechwood.nl
Specificaties
| Artikelnummer | 24921 |
| Collectie | Wanden |
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 8.1 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen






