RVS schroef met gekleurde top voor NTW Castellation PRO, set a 50 stuks incl bit, Teak
| Artikelnummer | 40408 |
| Prijs per Stuk | € 22,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Voorraad | 4 Stuks |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
NewTechWood gekleurde wand/gevel-schroeven. De schroeven zijn gemaakt uit duurzaam RVS en zorgen voor bijna onzichtbare bevestiging van de eerste en laatste Castellation PRO wandprofielen. Kijk voor de montagehandleiding op newtechwood.nl
Specificaties
| Artikelnummer | 40408 |
| Collectie | Schroeven & Beslag |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 8 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



