Redvision geschaafde afdekkap met sponning (6,2 cm) 3,5 x 8,5 x 180 cm tbv rechtscherm
| Artikelnummer | 24525 |
| Prijs per Stuk | € 8,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 12.05 kg |
Product omschrijving
Geschaafd. T.b.v. rechtscherm. Voorzien van sponning 6,2 cm.
Redvision kent veel voordelen! Zo heeft het dezelfde warme uitstraling als douglashout, behoudt het lang zijn kleur en heeft het een glad oppervlak. En doordat het hout geïmpregneerd is, neemt de levensduur ten opzichte van onbehandeld hout toe!
Redvision kent veel voordelen! Zo heeft het dezelfde warme uitstraling als douglashout, behoudt het lang zijn kleur en heeft het een glad oppervlak. En doordat het hout geïmpregneerd is, neemt de levensduur ten opzichte van onbehandeld hout toe!
Specificaties
| Artikelnummer | 24525 |
| Collectie | Afdeklatten/kappen |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



