Excellent hek, 180 x 80 cm, groen geïmpregneerd
| Artikelnummer | 29593 |
| Prijs per Stuk | € 83,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 25 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Vuren latten 2,8x6 cm op steunbalken van 3,5x7 cm. De latten zijn bovenaan afgerond.
Specificaties
| Artikelnummer | 29593 |
| Collectie | Hekken |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 180 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen
