Hardhouten spijlenhek, 180 x 80 cm Frame 4,5 x 7 cm, spijlen 2 x 3 cm
| Artikelnummer | 40337 |
| Prijs per Stuk | € 175,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 7 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 25 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Door de verticaal geplaatste spijlen is uw tuin mooi afgesloten maar behoudt het toch een open karakter.
Specificaties
| Artikelnummer | 40337 |
| Collectie | Hekken |
| Lengte | 7 cm |
| Breedte | 180 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



