Betonplaat glad 24 x 3,5 x 184 cm, antraciet gecoat
| Artikelnummer | 23567 |
| Prijs per Stuk | € 39,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 184 cm |
| Breedte | 3,5 cm |
| Hoogte | 24 cm |
Product omschrijving
De voordelen van gecoat beton zijn:
Onderdeel van betonsysteem 1 - Glad beton.
- Een fraaiere uitstraling.
- Sterk verminderde vorming van alg en schimmel.
- Betoncoating vermindert het ontstaan van kalkuitbloei aanzienlijk.
- Betoncoating beschermd tegen overige gevolgen van weersinvloeden en UV straling.
Onderdeel van betonsysteem 1 - Glad beton.
Specificaties
| Artikelnummer | 23567 |
| Collectie | Schuttingen |
| Lengte | 184 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen






