Zoek met minimaal 3 karakters
0
Uw offerte is leeg
- Persoonlijk advies
- Beoordeeld met 5 sterren
- Groot assortiment
- Vakexperts voor tuin, bouw en infra
- Scherpe prijzen
menu
Naaldhout geschaafd plankenscherm 21-planks 15 mm, 180 x 180/90 cm, recht aflopend, geïmpregneerd en zwart gespoten
| Artikelnummer | 40348 |
| Prijs per Stuk | € 184,95 |
| Minimale afname | 1 Stuk |
| Lengte | 4,5 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 180 cm |
Terug
Overlay
Sluiten
U bestelt
|
Naaldhout geschaafd plankenscherm 21-planks 15 mm, 180 x 180/90 cm, recht aflopend, geïmpregneerd en zwart gespoten
|
Product omschrijving
Verticaal 4 planken recht dan aflopend. Gemaakt van 19 planken en 2 tussenplanken. Planken 1,5x14 cm. Geïmpregneerd en zwart gespoten.
Te combineren met:
Te combineren met:
- Betonsysteem 1 - Glad beton.
Specificaties
| Artikelnummer | 40348 |
| Collectie | Schuttingen |
| Lengte | 4.5 cm |
| Breedte | 180 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
5/5
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen



