NewTechWood aluminium frameset tbv triple schermplanken, zwart
| Artikelnummer | 40353 |
| Prijs per st | € 48,95 |
| Minimale afname | 1 st |
| Lengte | 179 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Voorraad | 28 Stuks |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Aluminium montageset zwart voor NewTechWood triple schermplanken. Start- en topprofiel, stoppers en schroeven.
Specificaties
| Artikelnummer | 40353 |
| Collectie | Wandbekleding |
| Lengte | 179 cm |
| Breedte | 4 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen













