NewTechWood stabiliseringset, 176 cm, 4 stuks
| Artikelnummer | 40392 |
| Prijs per st | € 31,95 |
| Minimale afname | 1 st |
| Lengte | 176 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Gewicht | 4 kg |
Wist u dat, wij vanaf 1500 euro gratis bezorgen!
Product omschrijving
Stalen stabiliseringsset 4 stuks 1x2x176cm voor NewTechWood tuinschermen. Ter voorkoming van bolstaan schermplanken
Specificaties
| Artikelnummer | 40392 |
| Collectie | Wandbekleding |
| Lengte | 176 cm |
| Breedte | 2 cm |
Aanbevolen materiaal voor uw project
Gemiddelde klantbeoordeling
- Verzending binnen 5 werkdagen
- Bijna het gehele assortiment direct op voorraad
- 7 dagen per week bereikbaar
- Veilig online betalen













